مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز تولید ، فروش و صادرات بادام مامایی

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید بادام درختی ایرانیحجم تولید سالیانه بادام ماماییمکان های تولید بادام ماماییپخش تخصصی بادام مامایی در سراسر کشورخریداران عمده بادام مامایی و لپه بادام ماماییفروش مغز بادام ماماییفروش بادام ایرانی با پوستصادرات بادام مامایی به هند و اماراتفرصت های تجاری صادرات بادام ماماییتلاش برای ثبات قیمت بادام مامایی

بادام درختی ایرانی را می توان از زمره محصولات با کیفیت در دنیا معرفی نمود که دارای گستردگی و تنوع بسیار زیادی بوده و همه رقم های بادام کاغذی و سنگی از سطح کیفیت قابل توجهی برخوردار است اما بادام مامایی را میتوان با کیفیت ترین محصول در این گروه برشمرد.

فروش مغز بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

وجود مراکزی که به عنوان مرکز تولید ، فروش و صادرات بادام مامایی معرفی میشوند با فعالیت های قابل توجه در زمینه های تجاری مختلف در رونق تجاری این محصول و حفظ بادام ایرانی نقش مهمی دارند.

شرکت زرین مغز از جمله مراکزی است که به عنوان مرکز اصلی تولید ، فروش و صادرات بادام ایرانی فعالیت دارد.

تولید بادام درختی ایرانی

بادام درختی ایران دارای کیفیت بسیار بالا و سطح گستردگی قابل توجهی می باشد . بادام درختی ایران شامل رقم های :

  • بادام کاغذی
  • بادام سنگی
  • شاهرودی
  • ربیع
  • مامایی

و…می باشد که هر کدام دارای ویژگی ، ظاهر متفاوت ، خواص تجاری مربوط به خود می باشد و بازارهای هدف مخصوص به خود را دارند .

وجود اقیلم مطلوب ایران سبب گشته تا کشت بادام ایرانی با کیفیت به خوبی انجام گیرد و همین شرایط اقلیمی تبدیل به کشت یک محصول با کیفیت و بی بدیل به نام بادام مامایی گشته .

مامایی با کیفیت تنها در ایران و ان هم حاشیه رود زاینده رود رشد و کشت می شود . این محصول نسبت به سایر بادام های درختی موجود از کیفیت بالاتری برخودار بوده و مغز شیرین تری دارد .و همه ی خواص موجود در تمام بادام های درختی را یکجا در خود دارد .

بادام مامایی دارای پوسته سفت که مانند پوسته بادام سنگی می باشد اما دارای خمدیگی و تاج دار است که این خمیدگی در مغز ان نیز قابل رویت می باشد .

بادام مامایی به دلیل تقاضای بالا در کشورهای مختلف و سطح کم اقلیم کشت سبب شده تا ارزش این محصول دو چندان گردد .زیرا بادام مامایی در نقاط دیگر قابل کشت نمی باشد و همین موضوع موجب شده تا تجارت بادام مامایی از جمله تجارت های پرسود در حیطه خشکبار باشد.

تولید انواع بادام درختی ایرانی از جمله فعالیت های شرکت زرین مغز می باشد . که در این شرکت انواع بادام درختی تولید و در سطح عمده عرضه می گردد .

مرکز بادام مامایی

حجم تولید سالیانه بادام مامایی

حجم تولید سالیانه از جمله مقوله مهم در تجارت بادام می باشد . میزان تولید سالیانه انواع بادام ایرانی رابطه مستقیم با قیمت بادام ایفا می کند . نهال بادام مامایی نسبت به سرمای زیاد حساس همچنین بارش های کم در چند سال اخیر در کاهش تولید سالیانه بادام مامایی تاثیر زیادی داشته است .

برای ثبات قیمت بادام مامایی باید حجم تولید سالیانه را به روند قابل توجهی رساند . از عوامل مهم در افزایش سطح تولید این محصول استفاده از کشاورزی نوین و بهرگیری از ان می باشد .کشاورزان با استفاده از شیوه ابیار نوین و راهای مقابله با افت زدگی و سرما زدگی تاثیر مطلوب را بر روند تولید سالیانه بادام مامایی می گذارد .

تاریخچه تولید عمده این محصول در اوایل دهه ۷۰ کلید خورد .رفته رفته به سطح باغات ان محصول افزوده گشت اگر چه در تولید این محصول مشکلات مختلفی همراه تولید کنندگان بود . مشکلاتی نظیر عدم شناخت درست این محصول و سطح کشت کم ان اما رفته رفته با اگهی درباره مزیت های تجاری بادام مامایی و صادرات ان دولت نگاه ویزه تری به تولید این محصول و ایجاد فضای مناسب برای حمایت از تولیید کنندگان و فضای ارتباطی مناسب میان باغداران ،تولید کنندگان و تعامل گروهای تجاری مختلف با یک دیگر منجر به رونق در تجارت بادام مامایی شد .

اگر چه تولید بادام مامایی در چند سال گذشته فراز و نشیب هایی داشته اما با شناخته شدن این محصول در بازارهای داخلی و بالاخذ خارجی میزان تقاضای بادام مامایی با افزایش قابل توجهی در چند سال اخیر همراه بوده است .که تولید کنندگان بادام نقش قابل توجهی در این امر داشته اند .

مکان های تولید بادام مامایی

تولید با کیفیت تاثیر مطلوبی در نتیجه تجارت یک محصول می گذارد.وجود مکان های تولید بادام مامایی و مراکزی که در تولید بادام فعالیت دارند. سبب می شود تا تاجران و گروهای تجاری مختلف برای تامین محصول خود به تولید کنندگان بادام مامایی مراجه کننند . و همچنین کشاورزان نیز برای عرضه بادام کشت شده خود به مراکز تولید بادام مامایی نیاز دارند .

لذا اطلاع از مراکز تولید انواع بادام درختی امر بسیار مهمی برای تاجران ، سایر متقاضیان عمده و کشاورزان این محصول می باشند
تا با عرضه و تهیه بادام مامایی از مکان های تولید بتوانند تجارت هدفمندتری را داشته باشند .

مراکز تولید بادام مامایی مزیت های دیگری نیز دارد که بیشترین مزیت را برای باغداران ایجاد می کنند .زمانی که بادام مامایی توسط باغداران کشت می شود .یاز به مرتب سازی ،سورت کردن و جداسازی دارد .زیرا اغلب تاجران و گروهای تجاری مختلف بادام نیاز به بادام سورت شده و جداسازی شده دارند .

اغلب خرید و فروش بادام مامایی به صورت مغز بادام می باشد .و تاجران به دنبال فروش عمده مغز بادام هستند و برای تامین محصول خود نیاز به مراکز تولید بادام باکیفیت دارند .فروش بادام مامایی یک فرایند تخصصی و مهم می باشد .هر چند که در سالهای اخیر حجم تولید بادام مامایی رشد قابل قبولی داشته است اما همچنان به عنوان یک محصول ناشناخته می باشد . فروش و عرضه ان نیازمند یک مکان تخصصی و شناخته شده می باشد .

لذا اغلب باغداران با ایجاد ارتباط مستقیم با تولیید کنندگان بادام مامایی و احداث مکان های تولید این محصول در نزدیک باغات بادام مامایی که در حاشیه زاینده رود قرار دارند .در تولید بادام با کیفیت ایرانی و عرضه ان به متقاضیان و ایجاد رضایت بیشتر برای باغداران که منجر به افزایش حجم تولید بادام می شود . نقش مهمی دارد .

شرکت زرین مغز با مراکز و مکان های تولید انواع بادام درختی به ویزه رقم مامایی و تولید بادام ایرانی فعالیت قابل توجهی در چند سال اخیر داشته است که ان را می توان یکی از مراکز فعال در تولید بادام مامایی در کشور نام برد.

پخش بادام مامایی

پخش تخصصی بادام مامایی در سراسر کشور

پخش بادام مامایی درسراسر کشور توسط مراکز فعال در حیطه خشکبار صورت می گیرد . پخش بادام از مقوله های تجاری بسیار مهم است .وظیفه اصلی مراکز پخش تامین نیاز های بازار داخل و متقاضیان این محصول در بازارهای داخلی و خارجی است .

مراکز پخش عمده بادام مامایی معمولا به دو صورت می باشند .گروه اول مراکزی هستند در کنار تولید ،امکان پخش بادام را به صورت عمده دارند .
گروه دوم مراکزی هستند که تنها تامین کننده بادام مامایی هستند . این مراکز با ارتباط مستقیم با تولید کنندگان و شناخت کافی از بازار های هدف نیاز های متقاضیان را در سطوح مختلف تامین می کنند .

پخش بادام اگر درست و به موقع انجام شود سبب تسریع بخشیدن به روند تجاری این محصول می شود . و امکان خرید و فروش مستقیم بادام مامایی را برای متقاضیان فراهم می اورد . و همین موضوع منجر به ایجاد اطمینان بیشتر برای تاجران مکی گردد .

مراکز پخش بادام با در اختیار داشتن بادام مامایی مرغوب و ایجاد مراکزی در سطح کشور امکان تامین عمده این محصول را در نقاط مختلف دارند . اگر چه بادام مامایی یک محصول صادراتی به شمار می رود و عمده بادام مامایی تولید شده راهی بازارهای صادراتی می شود . اما نباید از پخش و تامین ان در بازار داخل چشم پوشی نمود .

شرکت زرین مغز توانسته در کنار تولید بادام مامایی با کیفیت در پخش و تامین بادام فعالیت قابل قبولی داشته باشد . و با پخش عمده این محصول در تامین نیاز مشتریان و متقاضیان عملکرد خوبی داشته باشد .

خریداران عمده بادام مامایی و لپه بادام مامایی

خرید و فروش بادام مامایی با پوست ،به صورت مغز یا مغز شکسته ( لپه بادام مامایی) از تجارت های سوده و ثمر بخش بوده و مهمترین فعالیت تاجران و گروهای تجاری مختلف می باشد .

در کنار تاجران که در خرید و فروش این محصول فعالیت دارند . گروهای تجاری مختلفی نظیر کارخانجات و سایر مراکز تجاری برای تهیه محصولات با کیفیت خود از بادام مامایی و مشتقات ان بهر می گیرند شناختن متقاضیان این محصول سبب می شود تا تولید کنندگان و تامین کنندگان با ارائه بادام مامایی با کیفت به بازار ان ها در تولید با کیفیت تر محصولاتشان یاری نمایند و سبب رونق بیشتر در خرید و فروش بادام مامایی و ارائه انواع مواد خوراکی و غیر خوراکی مرتبط با این محصول در بازار شوند .

از مغز شکسته بادام مامایی معمولا در تهیه انواع مواد غذایی نظیر شیر بادام ، انواع شکلات و کیک ، در تخمیر بیسکویت های طعم دار، ساخت انواع غذای های کودک و کره های بادام و همچنین در تولید انواع مشتقات بادام نظیر خلال و پودر نیز از بادام مامایی استفاده می شود . کارخانه های تولید مواد غذایی ، و کارگاهای تولید کیک و شیرینی از بازار های هدف این محصول محسوب می شود .

بادام مامایی استفادهای تجاری غیر خوراکی نیز دارد . از پوسته سنگی ان در تهیه انواع کود های گیاهی ، تقویت نهال بادام ،در تولیدات انواع مواد چوبی ،تولید چسب و سوخت استفادهمی گردد . همچنین مغز این محصول در تولید فراوردهای ارایشی و بهداشتی و در تهیه انواع دارو و مواد دارویی نظیر روغن بادام استفاده می گردد .

عامل مهمی که سبب ترغیب گروه های تجاری مختلف در استفاده از این محصول گردیده ارگانیک بودن بادام مامایی می باشد .
بادام هایی که به صورت ترا ریخته تولید می شوند شاید ظاهر شکیل و زیایی داشته باشند اما فاقد طعم و خاصیت های موجود می باشند و همین عامل سبب می شود تا گروهای تجاری مختلف نظیر کارخانه جات از بادام مامایی که فاقد تلخی بوده و ارگانیک می باشد و خواص گوناگونی دارد . در تولید محصولات با کیفیت خود از ان بهره گیرند .

گروهای تجاری که در تولید این محصولاتن فعالیت دارند از بازارهای هدف این محصول بشمار می روند . شناخت بازار های هدف و درک درست از فعالیت ان ها در تجارت هدفمند تر و رونق تجاری بادام در بازار داخل و افزایش خرید و فروش بادام مامایی در بازار های داخلی تاثیر گذار است .

فروش مغز بادام مامایی

تاجران و گروهای تجاری مختلف به دنبال مراکز و مکان هایی هستند. که در فروش مغز بادام مامایی فعالیت دارند . این محصول در بازار داخل هم متقاضیان مربوط به خود را در تولید محصولات و مصارف خام خوراکی دارد .

به دلیل وجود همین گروهای تجاری ،فروش عمده این محصول متقاضیان زیادی را دارد .و تاجران به دنبال مراکزی هستند که امکان فروش مستقیم و بدون واسطه بادام مامایی را دارند . تا بتوانند ضمن خرید عمده این محصول با قیمت مناسب . امکان خرید ان را در حجم بیشتر و عرضه ان به گروهای تجاری مختلف را در سطح بیشتر فراهم اورند .

لذا وجود مراکزی که امکان خرید مستقیم بادام مامایی با قیمت مناسب را دارند . توجه اصلی تاجران و گروهای تجاری مختلف می باشد .
عمده فروش بادام مامایی با مغز می باشد . زیرا به دلیل بهای بالای این محصول فروش ان با پوست به دلیل حجم زیادی که در بر دارد توجیه اقتصادی ندارد .

همچنین متقاضیان عمده این محصول . مغز بادام مامایی را سفارش می دهند زیرا حجم بیشتر و بهای مناسب تری دارد . و جداسازی پوست ان هزینه بار و زمان زیادی را می گیرد.

بادام مامایی تشابه هایی با رقم های دیگر بادام های سنگی دارد .و عدم اطلاع از ویژگی های ظاهری محصول سبب می شود تا با خرید یک محصول جایگزین متقاضی دچار ضرر ها و پیامدهای نامطلوب در تجارت گردد .

خرید از مراکز اصلی فروش بادام مامایی سبب جلوگیری از این موضوع می شود .مراکزی که ضمن فروش عمده می توانند در تولید فعالیت داشته باشند .یا ارتباط مستقیم با تولید کنندگان دارند در تحقق بخشیدن به این امر روند مطلوب تری دارند .

شرکت زرین مغز با فروش عمده بادام مامایی در کنار پخش این محصول ،فضای مناسبی را برای فروش بدون واسطه برای متقاضیان و تاجران فراهم اورده است . تا متقاضیان بتوانند ضمن خرید مستقیم از مرکز اصلی فروش و پخش بادام ایرانی یک محصول باکیفیت و خالص را در اختیار داشته باشند . شرکت زرین مغز در کنار فروش مغز بادام در تولید ،تامین و فروش مشتقات بادام مامایی نظیر مغز شکسته ،خلال بادام نیز فعالیت دارد .

فروش بادام ایرانی با پوست

فروش بادام ایرانی با پوست و مغز توسط مراکز فعال در کشور که در فروش بادام مامایی و سایر بادام های درختی فعالیت دارند . انجام می گیرد . اگر چه فروش عمده بادام مامایی به صورت مغز می باشد اما فروش بادام مامایی با پوست نیز در بازار های داخلی متقاضی دارد .

بیشتر فروش بادام در بنگاه های صادراتی روی می دهد . کشورهایی که با کمبود سوخت مواجه هستند از متقاضیان پوست بادام بشمار می روند .فروش و صادرات پوست بادام به صورت جداگانه برای اینگونه متقاضیان و کشورهای هدف نجام می گیرد.

فروش مغز بادام مامایی با گرید های مختلف انجام می گیرد . که این گریدها از نظر سایز از ریز تا درشت دسته بندی می شود که شامل رقم های
: گرید ۵ درشترین گرید ان است. و در هر ۱۰۰ گرم ان ۸۰ تا ۸۵ عدد مغزبادام مامایی وجود دارد .AAAAA
تا رقم مینی : : در هر ۱۰۰ گرم حدود ۱۵۰ عدد به بالا مغز بادام مامایی موجود می باشد صورت می پذیرد.

اگر چه متقاضیان گرید های درشت بیشتر می باشد فروش این محصول با همه گرید ها انجام می گیرد و فروش بادام مامایی با یک گرید درشت قابل انجام نیست زیرا در زمان برداشت بادام مامایی امکان مقدار مشخص همه گرید ها وجود ندارد و از یک درخت بادام ممکن است تمامی گرید ها برداشت شود .
فروش مستقیم بادام مامایی در شرکت زرین معمولا در بسته های ده کیلویی با بسته بندی های شکیل و ایمن انجام می گیرد .و همه گرید های بادام مامایی تامین و عرضه میگردد .

صادرات بادام مامایی

صادرات بادام مامایی به هند و امارات

صادرات بادام مامایی را می توان یکی از تجارت های ارز اور برای کشور قلمداد نمود . بادام مامایی در کشور های هند ،روسیه و چین صادر می شود هند را می توان قدیمی ترین بازار صادرات بادام مامایی دانست .

صادرات بادام مامایی به هند هر ساله انجام می گیرد و امروزه میزان تقاضای این محصول در این کشور افزایش قابل توجهی داشته است .در هند مغز بادام مامایی به صورت مصارف خام خوراکی مصرف می شود و عمده فروشان بادام مامایی در این کشور نخستین بازارهای هدف معرفی می شوند .

صادرات بادام مامایی به امارات، ترکیه و کشورهای عربی چند سالی است با افزایش چشم گیری همراه بوده و این محصول راهی بازار های استانبول ،آنکارا ،ابوظبی ،دوحه ،مسقط و سایر شهر مهم دیگر در کشور های عربی شده است .
در ترکیه و روسیه از این محصول در کنار صارف خام خوراکی در تولید انواع مواد خوراکی نظیر کیک و شکلات استفاده می شود.

کشورهای عربی از خریداران بادام مامایی بشمار می روند .کشورهای عربی به دلیل نداشتن شرایط مناسب کشاورزی بازارهای تجاری مهمی بشمار می روند .در کشورهای عربی به دلیل شرایط اقتصادی پویا از این محصول علاوه بر مصارف خوراکی در تهیه مواد دارویی نیز استفاده می گردد .

صادرات این محصول با مغز می باشد و امکان صادرات با پوست صرفه اقتصادی ندارد .پوست بادام مامایی به صورت جداگانه برای تولید سوخت صادر می گردد .
از فعالیت های شرکت زرین در چند سال اخیر صادرات بادام مامایی به هند و کشورهای عربی بوده است . و با صادرات این محصول به این کشورها در میزان ارز اوری این محصول برای کشور عملکرد قابل توجهی داشته است.

صادرات بادام مامایی

فرصت های تجاری صادرات بادام مامایی

بادام مامایی متقاضیان زیادی در کشور های مختلف دارد . همین عامل سبب شده تا نگاه ویژه تری نسبت به فرصت های تجاری بادام مامایی و پتانسیل های ان برای معرفی به سراسر دنیاگردد .اگر سطح تولید سالیانه با تدابیر دولت و تلاش تولید کنندگان به حجم بالاتری افزایش یابد .می توان این محصول را به کشورهای دیگر که امکان صادرات و پذیرش ان را دارند انجام داد .

صادرات بادام مامایی به کانادا و المان می تواند گزینه های مناسبی برای برنامه های اینده صادرات این محصول در نظر گرفت .این دو کشور مکان های اقتصادی مناسب برای معرفی بادام مامایی و یک فرصت ویژه برای عرضه ان به نقاط مختلف دنیا باشد.

البته صادرات بادام مامایی به کشور چین چند سالی در دستور مراکزی که در صادرات بادام مامایی فعالیت دارند . قرار گرفته چین شریک تجاری مناسبی برای ایران است . وجود روابط تجاری مختلف با این کشور سبب شده تا امکان اسان تر صادرات بادام مامایی فراهم باشد . چین مکان مناسبی برای معرفی این محصول ایرانی به کشورهای حوزه اسیا شرقی می باشد .

البته برای ارتقای صادرات این محصول باید تدابیر دیگری را نیز اتخاذ نمود . استفاده از بسته بندی های شکیل و ایمن . عرضه محصول یکدست با کیفیت ، خالص .امکان استفاده از سیستم های مالی بین المللی ، انتخاب نزدیکترین و ایمن ترین مسیرهای مواصلاتی و تجهیز و ارتقای ناوگان های گمرکی و جلوگیری از هزینه های متفرقه برای صادرات سبب ترغیب بیشتر تاجران دنیا برای خرید بادام مامایی و رونق بیشتر در صادرات ان می گردد.

تلاش برای ثبات قیمت بادام مامایی

اطلاع از قیمت بادام مامایی به متقاضیان و تاجران کمک می کند تا بتوانند چشم اندازی روشن تر و هدفمندتر از تجارت خود داشته باشند .
قیمت بادام هیچگاه وضیعت ثابتی نداشته و دائما در نوسان می باشد . با افزایش تقاضا این محصول قیمت بادام مامایی روند افزایش را در پی دارد . البته ناگفته نماند .کیفیت محصول نیز در روند قیمتی بادام تاثیر بسزایی دارد .بادام مامایی با کیفیت دارای پوسته درشت و مغزی روشن دارد و بوی تازگی می دهد .

چنین ویژگی هایی نشانه بادام مامایی با کیفیت می باشد. البته عوامل دیگری نیز می تواند در قیمت بادام مامایی تاثیر بگذارد . برای ثبات قیمت بادام باید فضای های مناسب و محکم تر بین باغداران و تولید کنندگان و تلاش برای افزایش تقاضا ایجاد شود.

برای اطلاع از قیمت روز بادام مامایی می توانید با شرکت زرین مغز در تماس باشید . تا ضمن اطلاع از قیمت این محصول بتوانید خرید مطعنتری داشته باشید.

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!