مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

شرکت صادر کننده مغز بادام/ صادرات انواع خشکبار ایرانی

آنچه در این مقاله می خوانید...

بزرگترین صادرکننده مغز بادام درختی ایرانیارزآوری صادرات مغز بادام مامایی به اماراتمرکز صادرکننده مغز بادام ماماییمیزان صادرات مغز بادام ایرانیامتیازات مغز بادام مامایی بر بادام سنگیقیمت خرید عمده مغز بادام سنگی بو دادهشرکت های صادر کننده بادام زمینی به ترکیه و عراقشرکت صادر کننده خشکبار ایرانی به کشورهای عربیاستعلام قیمت مغز گردو خورشتی

شرکت صادرکننده مغز بادام زرین در زمینه خرید، فروش و صادرات انواع خشکبار ایرانی فعالیت دارد. صادرات انواع خشکبار ایرانی به کشورهای اروپایی و کشورهای عربی حوزه خلیج فارس انجام می‌شود.

 

از ۲۴ هزار تن بادام تولید شده در کشور، ۲۰ درصد آن به چهارمحال و بختیاری که یکی از برترین تولید کنندگان بادام مرغوب درختی به ویژه نوع مامایی است، اختصاص دارد. ۶۰ درصد بادام تولیدی در استان چهارمحال و بختیاری را نوع مامایی تشکیل می‌دهد.

 

از ارقام صادرات خشکبار ایرانی که سهم بزرگی را در صادرات انواع مغز دارند موارد زیر می باشند :

 1. بادام کاغذی
 2. بادام مامایی
 3. بادام سنگی
 4. بادام کوهی

 

شرکت صادرکننده مغز بادام زرین، ضمن اشراف در خرید و فروش بادام و شناخت خشکبار مرغوب ایرانی دیگر، یاری گر خوبی برای شما تجار و صادر کنندگان داخلی و خارجی می‌باشد.

 

 

بزرگترین صادرکننده مغز بادام درختی ایرانی

بزرگترین صادر کننده مغز بادام درختی ایرانی را کشورهای ممتاز در تولید بادام تشکیل می‌دهند. پنج کشور اصلی تولید کننده بادام عبارتند از :

 1. آمریکا
 2. اسپانیا
 3. سوریه
 4. ایتالیا
 5. ایران

 

شهر های تولیدکننده بادام درختی و زمینی که بادام با کیفیتی را در سبد خرید و فروش بادام قرار داده‌اند، عبارتند از :

 1. کرمان
 2. مرکزی
 3. زنجان
 4. آذربایجان شرقی
 5. فارس
 6. خراسان شمالی
 7. چهارمحال و بختیاری

 

شرکت صادرکننده مغز بادام زرین، در تولید، خرید و فروش عمده انواع بادام و خشکبار ایرانی فعالیت دارد. شما می‌توانید جهت اطلاعات بیشتر با ما ارتباط برقرار نمایید .

 

 

ارزآوری صادرات مغز بادام مامایی به امارات

ارز آوری صادرات مغز بادام مامایی به امارات، برای کشور ایران بسیار مفید واقع شده است. ایران به عنوان یکی از پنج کشور برتر تولید کننده بادام در جهان، سبدی پر و پیمان در زمینه خرید و فروش خشکبار به ویژه صادرات عمده بادام دارد.

 

بادام یکی از هفت مغز انرژی زا و داری پروتئین بالا می‌باشد. از این رو چشم مردم بسیاری از کشورهای متقاضی را به سمت خود سوق داده است.

 

مرکز صادرکننده مغز بادام مامایی

از آن جایی که برای صادرات، محصولاتی برگزیده می‌شوند که درجه یک و برتر باشند. بدین رو از میان مغزها، مغز بادام مامایی انتخاب می‌شود. جذابیت ظاهری بادام مامایی از نظر رنگ، روشن، اندازه درشت و چشمگیر آن در کنار سایر ویژگی ها و طعم و مزه خوشایندش سبب توجه بیشتر به آن شده است.

 

ارزش تجاری خرید و فروش و صادرات مغز بادام مامایی به کشورهای دیگر قابل ملاحظه می‌باشد. به طوری که اشاره شد، به کشورهای هند، ترکیه، امارات و روسیه صادر می‌شود.

 

ایران چون قطب متمرکز و تنها تولید کننده بادام مامایی شناخته شده است، میزان صادرات این مغز بادام گسترده می‌باشد. همچنین در داخل ایران خرید و فروش این محصول کم می باشد و همچنین مصرف کمی دارد. یکی از علل آن عدم اگاهی و شناخت بادام مامایی در بین مردم می‌باشد.

 

مرکز صادرکننده مغز بادام مامایی می کوشد بهترین و مرغوب ترین مغز بادام را که معرف تولید ایران باشد، برای معرفی و تبلیغ تولیدات آجیل و خشکبار ایرانی برگزیند.

 

میزان صادرات مغز بادام ایرانی

آمار و ارقام گزارش می‌دهد که بالا بودن نرخ مغز بادام می تواند بر میزان صادرات مغز بادام ایرانی اثرگذار باشد. سابقه درخشان بادام ایرانی از لحاظ طعم، مزه و کیفیت ظاهری موجب افزایش قیمت مغز بادام آن نیز شده است.

 

ایران به موهبت برخورداری از آب و هوای مساعد، یکی از تولیدکنندگان عمده مغز بادام می باشد. همچنین در بازارهای بین المللی رقبای متعددی دارد. اما اگر قرار باشد از بین انواع متنوع بادام به یک نوع برگزیده آن اشاره کنیم، بادام مامایی است که دارای اعتبار ویژه در صادرات مغز بادام ایرانی می‌باشد.

 

امتیازات مغز بادام مامایی بر بادام سنگی

قرار گرفتن مغذیجاتی چون مغز بادام مامایی و سنگی در سبد آجیل و خشکبار ما ایرانیان نقطه قوتی است که بر سلامت تغذیه و بهره‌مندی از خواص دارویی و درمانی تاکید می‌کند.

 

اگر قرار باشد یک نوع مغز را انتخاب نماییم، با بیان امتیازات مغز بادام مامایی بر بادام سنگی، شما را در انتخاب برتر و نهایی بادام راهنمایی می‌کنیم.

 

بادام سنگی، پوسته سنگی و سخت و محکمی اطراف خود دارد و باید برای مصرف، این پوسته ضخیم را ابتدا شکسته و مغز را از درون آن بیرون آوریم. از طرفی مغز بادام مامایی درون پوسته چوبی محافظت می شود که پس از شکستن به مغز ترد و خوشمزه‌ای می رسیم که از لحاظ مزه با بادام سنگی تفاوت زیادی دارد.

 

صرفه اقتصادی با تولید بادام مامایی است چرا که از خطرات آفات و سرما بیشتر از بادام های سنگی در امان می‌ماند. میزان استقبال و آشنایی بازارهای بین المللی با بادام مامایی و مغز بادام مامایی گسترده تر از بادام سنگی است.

 

صادرات مغز بادام مامایی به واسطه طعم لذیذ و استقبال بیشتر کشورهای صادراتی، در تناژ بالا صورت می‌گیرد. مصرف مغز بادام مامایی در صنایع بهداشتی و آرایشی غالب تر و پررنگ تر می‌باشد. چرا که چربی موجود در آن محسوس تر، مفیدتر و کاربردی تر از بادام سنگی در نظر گرفته می‌شود.

 

قیمت خرید عمده مغز بادام سنگی بو داده

قیمت خرید عمده مغز بادام سنگی بو داده را باید از مرکز فروش عمده و یا فروشگاه های آجیل و خشکباری یا سایت های اینترنتی پخش و عرضه مغز بادام پرس و جو کرد. به طور کلی مغز بادامی که خرید و فروش زیادی دارد و در بازار آجیل و خشکبار معامله می شود، مغز بادام سنگی می باشد.

 

توازن عرضه و تقاضا در بازار بادام سنگی برقرار است و همین عامل تقویت و رونق خرید عمده مغز بادام سنگی بو داده را به دنبال داشته است.

 

بررسی قیمت خرید عمده مغز بادام سنگی، حکایت از آن دارد که این محصول نسبت به رقم های دیگر بادام و مغز آن ها هزینه‌ بادام ایران رواج مناسبی دارد.

 

شرکت زرین مغز با ارتباط بی واسطه با باغداران، قیمت منصفانه تری برای خرید عمده مغز بادام سنگی بوداده در نظر می‌گیرد. ضمن اینکه باید یاداوری کرد اجرای عملیات فرآوری روی بادام خود به تنهایی موجب افزایش قیمت مغز بادام می‌شود.

 

همچنین قیمت مغز بادام سنگی بوداده نسبت به مغز بادام سنگی خام به دلیل طعم دار شدن، با قیمت بالاتری به فروش می‌رسد. اندازه و سایز مغز بادام سنگی نیز تاثیرگذاری خاصی بر قیمت آن دارد. قیمت مغز بادام سنگی درشت تر، هزینه‌ای بیشتر به خریداران و صادرکنندگان مغز بادام پیشنهاد می‌دهد.

 

صادرات بادام زمینی

 

شرکت های صادر کننده بادام زمینی به ترکیه و عراق

شرکت های صادر کننده بادام زمینی به ترکیه و عراق، سلیقه مشتری های خرید و فروش بادام را کشف کرده‌اند. صادرکننده بادام زمینی برای جذب مشتری و نو آوری در فروش بادام زمینی، برنامه های فراوانی دارد. شرکت زرین مغز یکی از شرکت های موفق در زمینه فروش بادام زمینی می‌باشد.

تولید و خرید و فروش بادام زمینی:

 1. برشته شده
 2. غلافدار
 3. سفید شده کره گیری
 4. روکشدار در ۹ طعم
 5. سفید شده خلال

از زیر مجموعه های این شرکت است.

 

شرکت صادرکننده مغز بادام زرین با بادام زمینی روکشدار در ۹ طعم، جذب مشتری فراوانی داشته است.

 

خشکبار ایرانی

 

شرکت صادر کننده خشکبار ایرانی به کشورهای عربی

شرکت صادر کننده خشکبار ایرانی به کشورهای عربی با نام شرکت زرین مغز، یکی از شرکت های صادراتی بسیار موفق و فعال است. شرکت صادرکننده مغز بادام زرین در زمینه تولید، خرید، فروش و صادرات خشکبار ایرانی چون :

 1. بادام کاغذی
 2. بادام منقا
 3. بادام مامایی
 4. بادام شاهرودی
 5. بادام سنگی
 6. بادام کوهی
 7. پسته
 8. گردو
 9. فندق
 10. بنه

و … فعالیت دارد.

 

البته برای ارز آوری محصولات دیگری چون:

 1. خرما
 2. تخمه
 3. میوه خشک
 4. کشمش

 

که از دسته خشکبار محسوب می‌شوند و تنوع فراوانی به بسته صادرات خشکبار ایرانی می‌دهند، نیز وجود دارد. تجار گرامی، برای تهیه انواع خشکبار به منظور صادرات با شرکت صادرکننده مغز بادام زرین تماس حاصل نمایید.

 

استعلام قیمت مغز گردو خورشتی

استعلام قیمت مغز گردو خورشتی، به کمک مرکز پخش و فروش مغز گردو و سایر مراکز فروش آجیل و خشکبار صورت می‌گیرد.

 

درخواص مغز گردو خورشتی باید اذعان کرد که تفاوتی با مغز گردوی سفید ندارد و این مغز گردو دست چین و گرداوری شده، از بهترین و مرغوب ترین گردوهای تولید داخل می‌باشد.

 

مصرف و خرید مغز گردو و استفاده در برنامه غذایی، نه تنها چربی خون و بیماری های مربوط آن را موجب نمی‌شود بلکه میزان چربی موجود در مغز گردو، طبق تحقیقات متخصصین امر انسداد عروق را در پی ندارد و فسفر سرشاری را نیز به مغز ارسال می‌کند.

 

کاربرد مغز گردوی خورشتی در تهیه خورشت هایی ایرانی مانند خورشت سنتی فسنجان می‌باشد. بنابراین نام دیگرش، مغز گردوی فسنجانی می باشد.

 

عاملی که روی قیمت مغز گردو تاثیر بسزایی دارد، ویژگی تیره بودن مغز است. هرچقدر مغز تیره رنگ تر باشد، قیمت پایین تری در مقابل مغز گردوی سفید دارد.

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!