مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا | قیمت مغز بادام صادراتی

آنچه در این مقاله می خوانید...

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقافرصت بکر صادرات بادام درختی به آفریقابادام مناسب صادرات به آفریقاقیمت انواع مغز بادام درختی صادارتی
صادرات بادام درختی به آفریقا

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا یکی از گزینه های نویی است که شرکت های تجاری و تجار داخلی و خارجی را سمت خود کشانده است. سرزمین حاصلخیز و پر باران آفریقا، زمین های مرغوب و آب و هوایی مناسب برای تولید بادام زمینی دارد.

 

خاک آفریقا در زمینه کشت بادام درختی چندان استعدادی ندارد. از طرفی مردمان این کشور به دنبال غذاهای پر کالری هستند تا مجبور نباشند هزینه بسیاری برای آن پرداخت نمایند.

 

شهرهای تجاری آفریقا با بازارهای فراوان، بستری مناسب برای صادرات خشکبار دارد. همچنین می‌توان بادام درختی را در لیست واردات آنها قرار داد. برای امر صادرات خشکبار به آفریقا می‌توان از شرکت زرین مغز کمک گرفت.

 

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا

 

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا

صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا شامل موارد زیر می باشد. از جمله:

 1. پسته
 2. بادام
 3. خرما
 4. کشمش
 5. تخمه
 6. انواع میوه های خشک 

 

آب و هوای آفریقا به دلیل رطوبت زیاد، مستعد کاشت همه نوع میوه به خصوص خشکبار نیست. بادام یکی از میوه های خشکباری می باشد که نوع درجه ۲و ۳ آن در این کشور خواهان فراوان دارد.

 

شرکت زرین، این تجارت ارز آور را به فعالان اقتصادی و برای صادرات بادام پیشنهاد می‌کند. برای دریافت اطلاعات بیشتر با نمایندگی شرکت تماس بگیرید.

 

صادرات بادام درختی به آفریقا

 

فرصت بکر صادرات بادام درختی به آفریقا

فرصت بکر صادرات بادام درختی به آفریقا را نباید از دست داد. شرکت زرین مغز، با نو‌آوری و ابتکار عمل به سمت صادرات گسترده انواع بادام درختی و صادرات بادام زمینی به کشورهای اروپایی و آفریقای می‌رود.

 

در حالی که صادرات این محصولات نیاز به شناخت تقاضای کشور مبدا دارد. مشاوران شرکت، تجار را در امر خرید بادام برای صادرات به آفریقا هدایت خواهند نمود.

 

بادام مناسب صادرات به آفریقا

بادام مناسب صادرات به آفریقا، بیشتر بادام های ارزان قیمتی مثل بادام سنگی می‌باشد. آفریقا کشوری پر جمعیت است و دولتی فقیر دارد.

 

اکثر مردمان این کشور از گذشته های دور، زندگی آمیخته با زحمت و رنج داشته اند. از این رو برنج کاری یکی از این شاخه های پر زحمت است. آنها با وجود زحمت زیاد درآمد اندک دارند. از نظر غذایی مواد پروتئینی کمی در اختیار آنها قرار دارد.

 

تجار و صادر کنندگان می‌توانند بادام های درجه دو و سه را برای صادرات به این کشور انتخاب نمایند. به این منظور می توانند برای تهیه آن در تناژ بالا از شرکت زرین مغز کمک بگیرند.

 

فروش مغز بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت انواع مغز بادام درختی صادارتی

قیمت انواع مغز بادام درختی صادراتی بر اساس چندین عامل محاسبه می‌گردد . ضمن اینکه باعث می شوند تا شرکت های تجاری روی انواع بادام ها قیمت گذاری کنند. این عوامل عبارتند از:

 1. نوع بادام
 2. سایز
 3. یکدست بودن
 4. تازه بودن

لیست قیمت ها به راحتی بر روی سایت های معتبر شرکت های تجاری قابل مشاهده می باشد. از این رو می توانید جهت صادرات خشکبار ایرانی به آفریقا و سایر مناطق جهان با شرکت زرین تماس بگیرید .

مرکز فروش و صادرات خشکبار و مغزیجات ایرانی

شرکت زرین

رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!