مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم | قیمت عمده پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کننده عمده پسته ایرانیپخش کننده پسته کله قوچی به صورت مستقیمخرید پسته دامغان و بادام تازهخرید پسته درجه یک رفسنجانقیمت عمده پسته درجه یک و دوقیمت پسته کله قوچی در بازار ایرانصادرات پسته به کشورهای خارجیخرید بادام درختی تازه به صورت مستقیمفروش بادام درختی خامصادرات بادام ایرانیقیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی
خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

 

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم از تمایلات مصرف کننده اصلی است. اما موفقیت خریداران در خرید بادام تازه وابسته به این است که از کدام شرکت پسته و بادام خود را خرید نمایند.

امروزه شرکت زرین سلیقه و ذائقه مشتری را یافته است و با تولید و خرید پسته و بادام از تولید کننده اصلی این هدف را محقق می نماید.

اگر شما تولید کننده عمده پسته و بادام هستید می توانید با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید و بادام خود را به این شرکت امین و منصف بفروشید.

ارزش غذایی و خواص پسته

تولید کننده عمده پسته ایرانی

غالبا کرمان را به عنوان تولیدکننده عمده پسته ایرانی می شناسند. این مطلب را زمانی می توانیم صحه بگذاریم که با تاریخچه کشت و تولید پسته در ایران آشنایی داشته باشیم. از دیرباز سرزمین کرمان را به باغات پسته می شناختند و همواره از پسته تولیدی کرمان برای صادرات پسته استفاده می شود.

اما در سال های اخیر با بروز خشکسالی ها اتفاق بدی که صورت گرفت این است که کیفیت و کمیت تولید پسته کاهش یافت. در کرمان شهرستان رفسنجان باغات فراوانی وحود دارد که به صورت متمرکز و جدی به کشت پسته اختصاص داده شده اند.

این کشت تخصصی پسته باعث شده هر منطقه ای از کرمان به تولید نوع و رقم ویژه ای از پسته همت گمارند. منطقه نوق رفسنجان تولید پسته احمدآقایی را به عهده دارد. در کنار رفسنجان شهرستان مه ولات در استان خراسان ، تولیدکننده عمده پسته ایرانی محسوب می شود. این بخش عموما به تولید پسته بادامی برتر در کشور شهرت دارد.

IMG 20201204 104446 065

پخش کننده پسته کله قوچی به صورت مستقیم

پسته کله قوچی از ارقام معروف و نام آشنای پسته ایرانی است که برای صادرات نیز گزینه ای مناسب می باشد. هرچقدر پسته کله قوچی از زاویه بازتری در دهان و یا نمایان شدن مغز دورن آن بهره مند باشد خرید فروش و ارزش تجاری پسته بالاتر می رود. از نظر ظاهر پسته کله قوچی گرد و با اندازه درشت و کیفیت بالا است .

پوسته بیرونی سفید و سالم است و امتیاز ظاهری از سایر پسته ها بالا تر خواهد بود. این پسته تولید مناطق دارای آب و هوای گرم می باشد. پسته به عنوان گل سرسبد آجیل جایگاه ممتازی دارد که به روش های خام و یا بوداده با نمک در مرکز پخش کننده پسته کله قوچی به صورت مستقیم عرضه و به فروش می رسد.

علاوه براین می توان از ویژگی فروش اینترنتی و شبکه پخش آنلاین نیز برخوردار شد که به نظام توزیعی و پخش کننده پسته کله قوچی به صورت مستقیم متصل شد.

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

 

خرید پسته دامغان و بادام تازه

از قطب های اصلی تولید پسته می توان به دامغان اشاره کرد که به طور میانگین سهم بسیاری از بازارهای داخل وخارج را به شبکه توزیعی خود متصل نموده است. پسته دامغان به دلیل کیفیت و مرغوبیت بی مانند در سراسر ایران و جهان خریدار پسته زیاد دارد.

خرید پسته دامغان از ارزش و اعتبار غذایی و ویژگی های درمانی پسته اطلاعات و آگاهی خوبی دارد که نسبت به خرید پسته اقدام می نماید یا اینکه در حجم بالا استانداردهای کم و کیفی را مورد لحاظ قرار داده تا در کسب و کار و یا تجارت خود به سراغ پسته دامغان برود.

چرا که زمینه سودآوری پسته چشمگیر و خطرکمتری سرمایه گذار را تهدید می کند. برخی از شرکت های خرید پسته دامغان و بادام تازه  اطلاعات و جزییات معامله را در سایت های فروش خود بروزرسانی می کنند. همچنین از طریق روابط نزدیک و بی واسطه با تولیدکننده های برتر پسته مقدمه خرید پسته و بادام به صورت مستقیم را نیز آماده می سازند.برای خرید بادام تازه نیز باید با تولیدکنندگانی در تعامل بود که کیفیت را در تولید محصول رعایت می کنند.

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

خرید پسته درجه یک رفسنجان

بسیاری از تجار خارجی پسته رفسنجان را پسته درجه یک میدانند و با خرید پسته درجه یک رفسنجان بازار خوبی در خارج از کشور برای خود رقم زده اند.

مهم ترین مقاصد صادراتی پسته رفسنجان عبارتند از:

 • روسیه
 • چین
 • آلمان
 • عراق

ما در جهت توسعه صادرات پسته رفسنجان به این کشورها مهیا هستیم . اما به برخی بازارهای مستعد کمتر پرداخته شده که ما تمایل به موارد زیر داریم:

 • صادرات پسته به آفریقا
 • صادرات پسته به آمریکای شمالی
 • صادرات پسته به کره و ژاپن
 • صادرات پسته به شرق آسیا

اگر در این مناطق در حال تجارت هستید و یا صادرات خشکبار دارید می توانید جهت صادرات پسته درجه یک و دو با ما همکاری خوبی داشته باشید.

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت عمده پسته درجه یک و دو

پسته کلا از خشکبار لوکس به حساب می آید و خواهان زیادی دارد و قیمت عمده پسته نیز به تناسب کیفیت آن برای اقشار مختلف متفاوت است.

صادرکنندگان پسته جهت خرید پسته ممتاز و استعلام قیمت عمده پسته درجه یک برای مناطق مرفه تر و خرید پسته درجه دو مرغوب برای مناطق کمتر برخوردار مثل آفریقا و برخی کشورهای آسیایی می توانند با مدیر فروش شرکت زرین تماس بگیرند. 

الللالال

قیمت پسته کله قوچی در بازار ایران

پسته کله قوچی را جز اصلی ترین محصولات پرفروش باغداری می دانند که در سال قیمت مشخصی برای ان تعیین نشده است. بلکه گاهی این قیمت گذاری به صورت روزشمار و به روز معین می شود. برای تعیین قیمت پسته کله قوچی لازم است به ملاک ها و عواملی توجه کرد.

هرچقدر میزان انس پسته پایین تر باشد قیمت نهایی پسته بالاتر می رود.انس پسته ای که ۲۲ محاسبه شود قیمت گرانتری دارد چرا که سایز و اندازه پسته نیز درشت می شود.

کیفیت نیز عامل مشخصی بر قیمت پسته می باشد. درصد و میزان دهان بست بودن و اینکه پسته پوچ یا خالی از مغز باشد هم قیمت مختلفی را شامل می شود.بسیاری از شرکت ها به خرید پسته و بادام به صورت مستقیم اقدام می نمایند که این عامل نیز می تواند بر قیمت اثرگذار باشد.

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم

صادرات پسته به کشورهای خارجی

صادرات پسته را به شکل های متنوع مانند پسته خشک، مغز پسته و پسته تازه انجام می دهند.

این موضوع برای تجار ایرانی بسیار حائز اهمیت می باشد. صادرات پسته به کشورهای خارجی توسط کشورهایی عملیاتی می شود که بیشترین درصد واردات پسته را پیگیری می کنند.

آلمان، ایتالیا و هند ، فراسنه و عربستان و امارات از جمله کشورهایی هستند که می توان روی صادرات پسته به آنها حساب کرد.

رقمی که ایران از صادرات پسته به کشورهای خارجی دریافت می کند چیزی حدود ۱۱۴ میلیون دلار براورد می شود که بعد از ایران رتبه دوم به آمریکا با ۱۰۶ میلیون دلار و سپس ترکیه با ۸۳ میلیون دلار می رسد.

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

خرید بادام درختی تازه به صورت مستقیم

تجار و خریداران داخلی و خارجی می توانند به خرید بادام درختی تازه به صورت مستقیم از تولید کننده اصلی بادام شرکت زرین مغز اقدام کنند.

اگر خریدار و صادر کننده بادام هستید و تمایل شما به خرید بادام با پوست است بهتر است آن را از شرکتی که دسترسی مستقیم به باغدار و تولیدکننده عمده دارد خریداری نمایید.

شرکت زرین مغز در ایران این ویژگی را فراهم نموده است. شما می‌توانید با خرید از شرکت زرین مغز، بادام تازه خام با پوست را بدون واسطه از تولید کننده اصلی خرید کنید و محصولی با کیفیت و با قیمت متعادل در دست داشته باشید .

در بازار دو نوع کلی بادام درختی وجود دارد که مشتریان خرید و فروش عمده بادام می توانند آن را با پوست تهیه نمایید :

 • بادام سنگی : که در اکثر مناطق ایران کشت می شود و قیمتی متعادل دارد و کاملا قابل دسترسی است.
  این بادام بیشتر مناسب با فروش داخلی است. شما می توانید جهت فروش داخلی بادام ، بادام سنگی را انتخاب نمایید، البته مغز بادام سنگی گزینه بهتری برای خرید می باشد و حتی برای صادرات مغز بادام نیز مناسب است.
 • بادام کاغذی : که در برخی مناطق ایران کشت می شود. نسبت به میزان بالای مغزی که دارد و نسبت به لوکس بودن کیفیت آن قیمت متعادلی دارد.
  بادام کاغذی محب هم فروش داخلی خوبی دارد و هم برای صادرات بادام کاغذی محب گزینه پر سودی می تواند باشد.

59278248 4184f539e1028366e3c5911f1905e0d5

فروش بادام درختی خام

برای فروش بادام درختی خام به سراغ شهرهای غربی و کوهستانی کشور می رویم استان چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان و کرمانشاه عمده ترین فروشندگان بادام درختی خام به شمار می روند.

میزان تولید قابل ملاحظه بادام درختی در این مناطق موجب رونق بازارهای فروش بادام درختی شده است. باردهی و ثمره خوبی که از تولید بادام درختی حاصل می شود قابل اعتماد است و به عنوان شغل و پیشه ای اساسی و اصلی برای ساکنان تلقی شده است.

بادام خام اولین تولید میوه بادام درختی است که بدون هیچ عملیات و یا فراوری شامل بودادن، نمک سود شدن، یا حتی جدا سازی مغز بادام قابلیت فروش دارد. در سبد آجیلی ایرانی فروش بادام درختی خام نیز مشتری و خواهان خود را داراست.

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام ایرانی

کشورهای زیادی متقاضی بادام کاغذی ایرانی هستند . هدف و فعالیت ما در این زمینه عبارتست از :

 • صادرات بادام کاغذی به روسیه
 • صادرات بادام کاغذی به امارات
 • صادرات بادام کاغذی به چین
 • صادرات بادام کاغذی به ترکیه
 • صادرات بادام کاغذی به عراق و کردستان
 • صادرات بادام کاغذی به اروپا و کانادا

بسیاری از کشورهای دیگر که برای واردات بادام مرغوب ایرانی سر و دست می شکنند. شرکت زرین آماده همکاری و تهیه بار برای تجاری که در زمینه صادرات فعالیت دارند آماده است.

شرکت زرین برای خرید پسته و بادام ایرانی در کیفیت های مختلف و با قیمت مناسب در خدمت شما خواهد بود.

قیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی

قیمت کشمش براساس اینکه با چه روشی تهیه شده باشد قیمت متغیری به خود اختصاص می دهد. کشمش پلویی را با توجه به بسته بندی که چه جنسی داشته باشد پلاستیکی، فلزی، یا پاکتی باشد و یا درجه بندی کیفیت متفاوتی داشته باشد قیمت کشمش افزایش یا کاهش می یابد.

کشمش پلویی که یکدست و یک سایز باشد و دارای ظاهری سالم و بدون از خرابی وفساد باشد بازار فروش بهتر و پررونق تر و قیمت مناسبی دارد. فصل برداشت نیز برروی قیمت نهایی کشمش موثر است.

در نیمه ابتدایی سال که برداشت کشمش اتفاق نمی افتد میزان تولید و برداشت کم می شود و از همین رو میزان کشمش پلویی عرضه شده در بازار روبه کاهش می رود و بالتبع قیمت کشمش پلویی با بالارفتن مواجه می شود.

کشمش پلویی که برای صادرات انتخاب می شود به حد زیادی از قیمت ارز در بازار نیز تاثیر می پذیردو گاهی حواشی و چالش های سیاسی بر بازار اقتصاد نقش موثری ایفا می کند.

برای اطلاع از قیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

مرکز فروش و خرید و صادرات بادام و پسته به صورت مستقیم؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید