مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم | قیمت عمده پسته

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولیدکننده عمده پسته ایرانیپخش‌کننده پسته کله‌قوچی به صورت مستقیمخرید پسته دامغان و بادام تازهخرید پسته درجه یک رفسنجانقیمت عمده پسته درجه یک و دوقیمت پسته کله‌قوچی در بازار ایرانصادرات پسته به کشورهای خارجیخرید بادام درختی تازه به صورت مستقیمفروش بادام درختی خامصادرات بادام ایرانیقیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی
خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

 

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم از تمایلات مصرف‌کننده اصلی می باشد. اما موفقیت خریداران در خرید بادام تازه وابسته به این است که از کدام شرکت پسته و بادام خود را خرید نمایند.

 

امروزه شرکت زرین سلیقه و ذائقه مشتری را یافته است. با تولید و خرید پسته و بادام از تولید‌کننده اصلی این هدف را محقق می‌ نماید.

 

اگر شما تولیدکننده عمده پسته و بادام هستید، می‌توانید با مدیر فروش شرکت زرین مغز تماس بگیرید. در نهایت بادام خود را به این شرکت امین و منصف بفروشید.

 

تولیدکننده عمده پسته ایرانی

غالبا کرمان را به عنوان تولیدکننده عمده پسته ایرانی می‌شناسند. این مطلب را زمانی می‌توانیم صحه بگذاریم که با تاریخچه کشت و تولید پسته در ایران آشنایی داشته باشیم. از دیرباز سرزمین کرمان را به باغات پسته می‌شناختند. همواره از پسته تولیدی کرمان برای صادرات پسته استفاده می‌شود.

 

 در سال‌های اخیر با بروز خشکسالی‌ها، اتفاق بدی که صورت گرفت این بود که کیفیت و کمیت تولید پسته کاهش یافت. علاوه بر کرمان ،در رفسنجان نیز باغات فراوانی وجود دارد که به صورت متمرکز به کشت پسته اختصاص داده شده‌اند.

 

این کشت تخصصی پسته باعث شده هر منطقه‌ای از کرمان به تولید نوع و رقم ویژه‌ای از پسته همت گمارند. منطقه نوق رفسنجان تولید پسته احمدآقایی را به عهده دارد.

 

در کنار رفسنجان شهرستان مه ولات در استان خراسان ، تولیدکننده عمده پسته ایرانی محسوب می‌شود. این بخش عموما به تولید پسته بادامی برتر در کشور شهرت دارد.

 

پخش‌کننده پسته کله‌قوچی به صورت مستقیم

پسته کله قوچی از ارقام معروف پسته ایرانی می‌باشد. همچنین برای صادرات این محصول نیز گزینه‌ای مناسب می‌باشد. هر چقدر مغز درون پسته کله قوچی نمایان تر باشد، خرید، فروش و ارزش تجاری پسته بالاتر می‌رود. از نظر ظاهر پسته کله قوچی گرد، درشت و کیفیت بالا می‌باشد.

 

پوسته بیرونی پسته کله‌قوچی سفید و سالم است. از لحاظ امتیاز ظاهری از سایر پسته‌ها بالاتر خواهد بود. تولید مناطق این پسته، دارای آب و هوای گرم می‌باشد.

 

پسته کله‌قوچی به عنوان گل سرسبد آجیل جایگاه ممتازی دارد. از این رو به روش‌های خام و یا بوداده پسته کله‌قوچی به صورت مستقیم عرضه و به فروش می‌رسد. علاوه بر این می‌توان از ویژگی فروش اینترنتی نیز برخوردار شد که به نظام توزیعی و پخش‌کننده پسته کله‌ قوچی به صورت مستقیم متصل شد.

 

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

 

خرید پسته دامغان و بادام تازه

از قط‌ب های اصلی تولید پسته می‌توان به دامغان اشاره نمود. به طور میانگین سهم بسیاری از بازارهای داخل و خارج را به شبکه توزیعی خود متصل نموده است.

 

پسته دامغان به دلیل کیفیت و مرغوبیت بی‌مانند در سراسر ایران خریدار زیادی دارد. پسته دامغان از ارزش و اعتبار غذایی و ویژگی‌های درمانی بالایی بر خوردار می باشد.

 

مرکز خرید پسته دامغان، اطلاعات و آگاهی خوبی  را در اختیار مشتریان قرار داده تا بتوانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند. همچنین برای خرید در حجم بالا، استانداردهای کم و کیفی را مورد لحاظ قرار داده است تا در کسب و کار و یا تجارت خود به سراغ پسته دامغان برود.

 

چرا که زمینه سودآوری پسته، خطر کمتری سرمایه‌گذار را تهدید می‌کند. برخی از شرکت‌ های خرید پسته دامغان و بادام تازه اطلاعات را در سایت‌های فروش خود بروزرسانی می‌ نمایند.

 

به این ترتیب تولیدکننده‌های برتر پسته، مقدمه خرید پسته و بادام به صورت مستقیم را نیز آماده می‌سازند. برای خرید بادام تازه نیز باید با تولیدکنندگانی در تعامل بود که کیفیت را در تولید محصول رعایت می‌کنند.

 

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

خرید پسته درجه یک رفسنجان

بسیاری از تجار خارجی، پسته رفسنجان را پسته درجه‌ یک می‌دانند. همچنین با خرید این محصول، بازار خوبی در خارج از کشور برای خود رقم زده‌اند.

 

مهم ترین مقاصد صادراتی پسته رفسنجان عبارتند از کشور های:

 1. روسیه
 2. چین
 3. آلمان
 4. عراق

 

ما در جهت توسعه صادرات پسته رفسنجان به این کشورها آمادگی لازم را داریم. ازطرفی به برخی بازارهای مستعد کمتر پرداخته شده که ما تمایل به صادرات به موارد زیر داریم:

 1. صادرات پسته به آفریقا
 2. صادرات پسته به آمریکای شمالی
 3. صادرات پسته به کره و ژاپن
 4. صادرات پسته به شرق آسیا

 

اگر در این مناطق در حال تجارت یا صادرات خشکبار هستید می‌توانید جهت صادرات پسته درجه یک با ما همکاری خوبی داشته باشید.

 

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

قیمت عمده پسته درجه یک و دو

انواع پسته از خشکبار لوکس به حساب می‌آید و خواهان زیادی دارد. همچنین قیمت عمده پسته نیز به تناسب کیفیت آن برای اقشار مختلف متفاوت است.

 

صادرکنندگان پسته جهت خرید پسته ممتاز و استعلام قیمت عمده پسته درجه یک می‌توانند با مدیر فروش شرکت زرین تماس بگیرند. 

 

قیمت پسته کله‌قوچی در بازار ایران

پسته کله‌قوچی را جز اصلی‌ترین محصولات پرفروش باغداران می‌ باشد. همچنین در سال قیمت مشخصی برای آن تعیین نشده است. گاهی این قیمت گذاری به صورت روزشمار و به روز معین می شود. برای تعیین قیمت پسته کله‌قوچی لازم است که به ملاک‌ها و عواملی توجه نمود.

 

هرچقدر میزان انس پسته پایین‌تر باشد، قیمت نهایی پسته بالاتر می‌رود. انس پسته‌ای که ۲۲ محاسبه شود، قیمت گرانتری دارد. چرا که سایز و اندازه پسته نیز درشت می‌شود.

 

کیفیت نیز عامل مشخصی بر قیمت پسته می‌باشد. درصد بسته و یا پوچ  بودن آن هم قیمت مختلفی را شامل می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها به خرید پسته و بادام به صورت مستقیم اقدام می‌نمایند. در نتیجه این عامل نیز می‌تواند بر قیمت اثرگذار باشد.

 

خرید پسته و بادام به صورت مستقیم

صادرات پسته به کشورهای خارجی

صادرات پسته را به شکل‌های متنوع مانند پسته خشک، تازه، مغز پسته انجام می‌دهند. این موضوع برای تجار ایرانی بسیار حائز اهمیت می‌باشد. صادرات پسته به کشورهای خارجی بیشترین درصد واردات پسته را پیگیری می‌کنند.

 

آلمان، ایتالیا، هند، فراسنه، عربستان و امارات از جمله کشورهایی هستند که می‌توان روی صادرات پسته به آنها حساب کرد.

 

رقمی که ایران از صادرات پسته به کشورهای خارجی دریافت می‌کند، چیزی حدود ۱۱۴ میلیون دلار براورد می‌شود. همچنین بعد از ایران رتبه دوم به آمریکا با ۱۰۶ میلیون دلار و سپس ترکیه با ۸۳ میلیون دلار می رسد.

 

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

خرید بادام درختی تازه به صورت مستقیم

تجار و خریداران داخلی و خارجی می‌توانند به صورت مستقیم از تولیدکننده بادام شرکت زرین خریداری کنند. اگر خریدار و صادرکننده بادام هستید و تمایل شما به خرید بادام با پوست است، بهتر که آن را از شرکتی که دسترسی مستقیم به باغدار و تولیدکننده عمده دارد، خریداری نمایید.

 

شرکت زرین مغز در ایران این ویژگی را فراهم نموده است. شما می‌توانید با خرید از شرکت زرین مغز، بادام تازه، خام و با پوست را بدون واسطه از تولید کننده اصلی خریداری نمایید. همچنین محصولی با کیفیت و با قیمت متعادل را تهیه نموده‌اید.

 

در بازار دو نوع کلی بادام درختی وجود دارد. مشتریان خرید و فروش عمده بادام می‌ توانند آن را با پوست تهیه نمایید .

 

بادام سنگی : که در اکثر مناطق ایران کشت می‌شود. همچنین قیمتی متعادل دارد و کاملا قابل دسترسی است. این بادام بیشتر مناسب براد فروش داخلی می باشد.

 

شما می‌توانید جهت فروش داخلی بادام ، بادام سنگی را انتخاب نمایید. البته مغز بادام سنگی گزینه بهتری برای خرید می‌باشد. حتی برای صادرات مغز بادام نیز مناسب است.

 

بادام کاغذی : که در برخی مناطق ایران کشت می‌شود. نسبت به میزان بالای مغزی که دارد، کیفیت آن قیمت متعادلی دارد.

 

بادام کاغذی محب هم فروش داخلی خوبی دارد. همچنین هم برای صادرات بادام کاغذی محب گزینه پر سودی می‌تواند باشد.

 

فروش بادام درختی خام

برای فروش بادام درختی خام به سراغ شهرهای غربی و کوهستانی کشور می‌رویم. استان چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان و کرمانشاه عمده‌ترین فروشندگان بادام درختی خام به شمار می‌روند.

 

میزان تولید قابل ملاحظه بادام درختی در این مناطق موجب رونق بازارهای فروش بادام درختی شده است. باردهی و ثمره خوبی که از تولید بادام درختی حاصل می شود قابل اعتماد است. همچنین به عنوان شغل و پیشه‌ای اصلی برای ساکنان تلقی شده است.

 

بادام خام اولین تولید میوه بادام درختی است. همچنین بدون هیچ عملیات و یا فراوری شامل بودادن، نمک سود شدن، یا حتی جدا سازی مغز بادام قابلیت فروش دارد. بدین رو در سبد آجیلی ایرانی فروش بادام درختی خام نیز مشتری و خواهان خود را داراست.

 

خرید پسته و بادام شرکت زرین 09120774128

صادرات بادام ایرانی

کشورهای زیادی متقاضی بادام کاغذی ایرانی هستند . هدف و فعالیت ما در این زمینه عبارتست از :

 1. صادرات بادام کاغذی به روسیه
 2. صادرات بادام کاغذی به امارات
 3. صادرات بادام کاغذی به چین
 4. صادرات بادام کاغذی به ترکیه
 5. صادرات بادام کاغذی به عراق و کردستان
 6. صادرات بادام کاغذی به اروپا و کانادا

 

بسیاری از کشورهای دیگر هستنید که برای واردات بادام مرغوب ایرانی بسیار تلاش می کنند. شرکت زرین آماده همکاری و تهیه بار برای تجاری که در زمینه صادرات فعالیت دارند آماده است.

 

شرکت زرین برای خرید پسته و بادام ایرانی در کیفیت‌های مختلف و با قیمت مناسب در خدمت شما خواهد بود.

 

قیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی

قیمت کشمش براساس اینکه با چه روشی تهیه شده باشد، قیمت متغیری به خود اختصاص می‌دهد. کشمش پلویی را با توجه به جنس بسته‌بندی که دارد یعنی پلاستیکی، فلزی، یا پاکتی باشد، یا درجه بندی کیفیت متفاوتی داشته باشد قیمت گذاری می کنند. در نتیجه قیمت کشمش افزایش یا کاهش می‌یابد.

 

کشمش پلویی که یکدست و یک سایز باشد، دارای ظاهری سالم و بدون خرابی وفساد می‌باشد. از این رو بازار فروش بهتر و پررونق‌تر و قیمت مناسبی دارد. فصل برداشت نیز برروی قیمت نهایی کشمش موثر است.

 

در نیمه ابتدایی سال که برداشت کشمش اتفاق نمی‌افتد، میزان تولید و برداشت کم می‌شود. از همین رو میزان کشمش پلویی عرضه شده در بازار روبه کاهش می‌رود. در نتیجه بالتبع قیمت کشمش پلویی با بالارفتن مواجه می‌شود.

 

کشمش پلویی که برای صادرات انتخاب می‌شود به حد زیادی از قیمت ارز در بازار نیز تاثیر می‌پذیرد. گاهی حواشی و چالش‌های سیاسی بر بازار اقتصاد نقش موثری ایفا می‌کند.

 

برای اطلاع از قیمت روزانه کشمش پلویی صادراتی با شرکت زرین مغز در ارتباط باشید.

مرکز فروش و خرید و صادرات بادام و پسته به صورت مستقیم؛

شرکت زرین مغز

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!