مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

مرکز فروش مغز بادام درختی و زمینی شرکت زرین

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید مغزبادام درختی درجه یکتولید و فروش انواع بادام درختیمرکز پخش بادام درختی تازه ارگانیکفروش مغز بادام درختی خام در بازار اصفهانقیمت مغز بادام شیرین صاداراتیفروش مغز بادام زمینی عمدهصادرات مغز بادام زمینی پارس آبادقیمت مغز بادام زمینی روکشداربازار فروش و قیمت پسته کله قوچی صادراتی
فروش مغز بادام مامایی شرکت زرین 09120774128

 

ما مرکز فروش مغز بادام در ایران هستیم و امکان صادرات مغز بادام درختی و زمینی و صادرات انواع خشکبار ایرانی را به سراسر جهان داریم. بادام ایرانی به طور کل یکی از بادام های مرغوب در دنیای صادرات و خرید و فروش می‌ باشد.

 

بادام ایران در آب و هوای معتدل کوهستانی و خاک رسی و شنی پرورش یافته است. همچنین دارای درصد بالایی از چربی مفید و مغزی با شیرینی بالا می باشد. از این رو خریداران داخلی و یا خارجی را به خود جذب کرده است.

 

 

تولید مغزبادام درختی درجه یک

مغز بادام درختی در سبد آجیل ایرانیان جایگاه ثابت و برجسته‌ای دارد. گاهی مغز بادام طعم‌دار، همراه با نمک و یا بوداده شده خرید و فروش می‌شود. گاهی نیز خرید و فروش بادام خام در بازار ایران انجام می‌ شود.

 

بنابراین در هر صورت تولید بادام مرغوب، زمینه‌ساز گسترش خرید فروش بادام ایرانی می‌باشد. از این رو تولیدکننده بادام درختی باید به دنبال جذب بازار فروش بادام خود باشد.

 

بنابراین در هنگام تولید بادام از کود و سموم شیمیایی کمتر یا اصلا استفاده نکنید یا اینکه کیفیت بادام تولیدی خود را ارتقا دهید. علی‌رغم مشکلاتی که بر سرراه تولید این محصول وجود دارد، می‌توان از محدودیت‌ها فرصتی متمایز ساخت.

 

به عنوان راهکار، با افزایش آگاهی کشاورز از شیوه‌ های تولید بادام و شناخت آفات و راه‌ های دفع آن امکان تسلط بر شرایط نامطلوب مساعد می‌ گردد.

 

مغز بادام درختی درجه یک از بادام‌های درختی مرغوب به دست می‌آید که در طعم، مزه و ظاهر کیفی لازم را داشته باشند. در شهرکرد، اصفهان، شیراز و تبریز و حتی در بسیاری از شهرهای دیگر تمرکز تولید مغز بادام درختی ایرانی درجه یک به چشم می‌آید.

 

 

تولید و فروش انواع بادام درختی

ما یکی از شرکت‌هایی هستیم که در ایران به تولید عمده و فروش انواع بادام و مغز بادام درختی اشتغال داشته‌ایم. ایران رتبه پنجم تولید بادام درختی در جهان را داراست. همچنین فروش مغز بادام ایرانی نیز رونق خوبی دارد.

 

کشاورزان با زحمت فراوان سال‌ ها از نهال بادام مراقبت نموده و درختی پر بار و پر بادام را پرورش می‌ دهند. درخت بادام عمری مفید حدود ۳۰ ساله دارد. در این سال ها چون فرشته‌ ای از طرف خدا به برگ و بار می‌ نشیند.

 

  شکوفه های مروارید وار آن بر شاخه های خشک رویانده می‌ شوند. از زمان شکوفایی غنچه درخت بادام تا برداشت، حدود پنج تا شش ماه زمان لازم است. همچنین تا شیرینی مغز قهوه‌ای رنگش کام هر انسانی را به تحسین وا دارد.

 

مرکز پخش بادام درختی تازه ارگانیک

بادام درختی تازه ارگانیک به بادام هایی اطلاق می‌ شود که شرایط تولید حفاظت شده را طی کرده باشد. به عنوان مثال: در حین تولید بادام درختی ارگانیک از کود و سموم شیمیایی استفاده نشود.

 

همچنین از دخالت های انسانی و دستکاری ژنتیکی به دور باشد. در این نوع تولید، اصالت و کیفیت بادام درختی محافظت می‌ شود. از این رو طعم و مزه مرغوب بادام، بازار بادام درختی را جلب می‌ کند.

 

بادام ارگانیک دارای میزان مطلوب چربی و آب در مغز آن می‌ باشد. طعم شیرین و خوش بادام، خریداران فراوانی دارد. قیمت بادام ارگانیک شاید کمی از سایر بادام های گرانتر باشد. ولی ارزش تغذیه‌ا‌ی و سلامتی آن بیش از هزینه پرداختی بادام می‌باشد.

 

شرکت زرین مغز در تداوم فعالیت های تجاری خود سعی در تامین نیاز مصرف کننده بادام درختی دارد. همچنین این محصول را با قیمت مناسب عرضه می نماید.

 

فروش مغز بادام درختی خام در بازار اصفهان

بادام درختی به صورت مغز و یا به شکل های دیگر خریداران زیادی دارد. بازار اصفهان در خصوص فروش مغز بادام درختی خبر می دهد که بازار در زمان های مقطعی به دلیل بعضی عوامل رونق خوبی ندارد.

 

عوامل تاثیر گذار بر بازار عبارتند از: میزان کیفیت پایین بادام های درختی و نفوذ واسطه گران در واردات بادام خارجی  ( آمریکایی ) می تواند سطح فروش مغز بادام درختی در بازار اصفهان را تحت تاثیر خود قرار دهد.

 

مغز بادام درختی کاربرد های متنوعی دارد. به عنوان مثال: برای صنایع غذایی، در تهیه دسرها، در تهیه لوسیون و شامپو ها به صورت غیرمستقیم در فروش بادام اثرگذار می‌باشند. از مغز بادام در تهیه خلال بادام نیز استفاده می‌ شود.

 

 

قیمت مغز بادام شیرین صاداراتی

بیشتر صادرات عمده بادام شیرین به صورت مغز بادام صورت می‌ گیرد. صادرات مغز بادام مامایی، در صدر ارزآورترین بادام ایران است که تماما به هند صادر می‌ شود.

 

در کل قیمت مغز بادام خام ایرانی از جمله قیمت مغز بادام مامایی، قیمت مغز بادام ربیع، قیمت مغز بادام سنگی بستگی به گرم مغز آن دارد. هر چه مغز بادام درشت تر باشد، قیمت آن نیز نسبت به مشابه خود بیشتر می‌شود. همچنین مشتری صادراتی آن افزایش می‌ یابد.

 

فعالان در زمینه تجارت و صادرات بادام درختی می‌ توانند با مرکز فروش مغز بادام شرکت زرین تماس حاصل نمایند. ضمن دریافت قیمت بادام و مغز آن و خرید عمده بادام از جمله صادرات بادام مامایی را درخواست نمایند. همچنین از محسنات بار شرکت زرین بهرمند گردند.

 

 

فروش مغز بادام زمینی عمده

تولید و فروش عمده مغز بادام زمینی در ایران آمار خوبی دارد. از خواص بادام زمینی غلافدار باید این طور گفت که وجود غلاف یا پیله محافظ بادام زمینی موجب می‌ شود که خواص بادام زمینی حفظ شده و در اثر تماس و مجاورت با هوای آزاد دچار آلودگی نمی شود.

 

مقدار ویتامین سی موجود در بادام زمینی قابل توجه می‌ باشد. همچنین کلاژن ساز خوبی برای پوست هایی است که از رطوبت و شادابی محروم مانده است. فیبر بادام زمینی فراوان است. از این رو  برای ورزشکاران و کودکان تغذیه با بادام زمینی توصیه می‌ گردد.

 

شهر آستانه اشرفیه در گیلان رتبه برتر در تولید بادام زمینی غلافدار را دارد. برای خرید و فروش اجرای معاملات تجاری در حیطه بادام زمینی غالب تجار به دنبال ایجاد روابط نزدیک با کشاورزان این خطه می باشند.

 

این کار موجب تضمین کیفیت محصولات بادام زمینی خریداری شده می‌ گردد. خرید بادام زمینی غلافدار از کشاورز گیلانی بستری برای حمایت از تولیدات بومی و توسعه ملی فراهم کرده است.

 

امروزه بازار بادام زمینی کیفیت مطلوب خود را به دست می‌آورد. قیمت بادام زمینی نسبت به درختی خیلی پایین تر است. به همین خاطر مشتریان بیشتری دارد.

 

فروش عمده مغز بادام زمینی در شرکت زرین شامل انواع مختلف بادام زمینی می‌شود که عبارتند از:

  1. فروش بادام زمینی با غلاف
  2. فروش مغز بادام زمینی خام
  3. فروش مغز بادام زمینی برشته
  4. فروش مغز بادام زمینی پوست کنده
  5. فروش مغز بادام زمینی روکش دار

 

 

صادرات مغز بادام زمینی پارس آباد

مغز بادام زمینی پارس آباد به حدی از مرغوبیت و مطلوب بودن کیفیت تولیدی رسیده است که ظرفیت صادراتی بادام زمینی این خطه را مهیا سازد.

 

یکی از این عوامل افزایش حجم تولیدات مرغوب بادام زمینی است. بنابراین نه تنها نیاز بازار داخل منطقه را تامین می‌کند بلکه فرصت صادراتی بادام زمینی را نیز پدید می‌آورد.

 

 بادام زمینی پارس آباد همگام و در تعقیب مقام تولیدی بادام زمینی آستانه در سال های اخیر جهش خوبی را نشان داده است. تنوع بادام زمینی پارس آباد به صورت درشت و یا ریز، خام یا برشته شده بدون پوست و یا با غلاف، بازارهای بین المللی بادام زمینی را به سمت خود فراخوانده است.

 

میزان عرضه بیش از تقاضا در داخل، تجار را به فکر صادرات بادام زمینی از بین انواع باکیفیت و مرغوب متمایل می‌‌سازد. بازرگانان باید در صادرات بادام زمینی پارس آباد دقت داشته باشند.

 

ضمن بررسی سلامت و مرغوبیت بادام زمینی از استانداردهای بین المللی در بسته بندی نیز آگاهی داشته باشند. بنابراین ضمانت تحویل محصول سالم و سود صادرات بادام زمینی را تامین کنند.

 

درنتیجه سهل انگاری جزیی در اثر خرابی و فساد و یا آسیب های حمل نقلی به ضرر در معامله ختم نشود.

 

 

قیمت مغز بادام زمینی روکشدار

یکی از عواملی که روی قیمت مغز بادام زمینی روکشدار موثر است، خرید بادام زمینی در فصل برداشت می‌ باشد. اکثرا برداشت بادام زمینی آستانه در شهریور تا مهرماه اتفاق می‌افتد.

 

برای خرید به صرفه پیشنهاد می‌ کنیم که از فرصت های فروش ویژه بادام زمینی استفاده کنید یا اینکه در حراجی های فروش بادام زمینی استانه شرکت نمایید.

 

البته باید دقت کنید که هزینه پرداخت شده بادام زمینی حراجی، به بهای از دست دادن کیفیت و مرغوبیت بادام زمینی تمام نشود. قیمت مقرون به صرفه را در خرید عمده بادام زمینی روکشدار  می توان جستجو کرد.

 

به صورت کلی میزان سفارش خرید بادام زمینی نیز قیمت متفاوتی را ارائه می‌ دهد. هر چقدر مواد افزودنی به بادام زمینی بیشتر و گسترده باشد، قیمت نهایی بادام زمینی نیز بیشتر خواهد شد.

 

قیمت بادام زمینی خام، نسبت به بادام زمینی بو داده یا روکشدار متفاوت می‌ باشد. روکش دار کردن یعنی در جریان فراوری مواد افزودنی مانند: فلفل، سرکه و سایر افزودنی ها بادام زمینی را طعم دار می‌سازد.

 

بادام زمینی آستانه روکشدار، برترین کیفیت بادام زمینی را به خود اختصاص داده است. بازارهای فروش بادام زمینی را برای سلیقه های گوناگون در داخل و خارج از کشور پاسخ می‌ دهد.

 

 

بازار فروش و قیمت پسته کله قوچی صادراتی

در بین انواع پسته ایرانی، رقم کله قوچی از درجه کیفی بالایی برخوردار است. ارزش تجاری و دلاری آن برای ایران و تولیدکننده های پسته کله قوچی قابل تامل می‌‌باشد.

 

پسته سرشار ویتامین، مواد معدنی، آهن و کلسیم می‌ باشد. کاربرد پسته در تهیه مواد غذایی متنوع یا صنایع ذی ربط موجب رونق خرید فروش پسته ایرانی می‌ شود.

 

پسته کله قوچی مغز درشت و سبزرنگی دارد. مغز دارای رنگ قرمز ارغوانی خوش رنگ و پوست سفید می‌ باشد. همچنین به صورت متمایز و مشخص از سایر انواع پسته ها می‌ باشد.

 

نمایندگی فروش پسته کله قوچی درصدد است تا تقاضای خریداران پسته را برآورده سازد. از این رو قیمت پسته را به حد قابل قبولی برساند.

 

در قیمت گذاری پسته کله قوچی عوامل حاشیه‌‌‌‌‌‌‌ای نیز تاثیرگذاری خود را دارند. مثلا: تغییراتی که در نرخ ارز و دلار ایجاد می‌شود، روی پسته های صادراتی اثر محسوسی می‌ گذارد.

 

فروش اینترنتی پسته نیز می‌ تواند به میزان قابل ملاحظه‌ای بر روی قیمت نهایی پسته کله قوچی تاثیر داشته باشد. همچنین ارزان تر از خرید حضوری پسته صورت گیرد.

 

قیمت پسته کله قوچی براساس اینکه بازار پسته از وفور تقاضا برخوردار است. همچنین کاهش محصول پسته در بازار به چشم می‌خورد، قیمت بالاتری را شامل می شود. از این رو بسته‌‌‌‌بندی که برای پسته صادراتی در نظر می‌ گیرند، همچنین تعرفه های گمرکی پسته کله قوجی، همه روی قیمت اثربخشی دارند.

 

از طرفی شاید موجب تشویق و تمایل بازرگانان به اجرای معاملات پسته شود، یا اینکه او را از توسعه ملی و صادرات محصولات غیرنفتی مثل پسته برحذر دارد.

 

بنابراین قیمت خشکبار از زوایای مختلف می‌ تواند موجب ارتقای فروش خشکبار و مغذیجات پسته شود یا اینکه نقش دافعه‌ای بگیرد. بر این اساس تجار ترجیح دهند عطای صادرات پسته را به لقای آن ببخشند.

 

پیشنهاد می‌شود با ایجاد راهکارهایی بر تشویق فعالان اقتصادی حوزه پسته ایرانی بر معرفی بیشتر و جامع تر پسته صادراتی ایرانی به بازارهای بین المللی اقدام شود.

 

شرکت زرین مغز سابقه فعالیت در حوزه صادرات بادام و پسته را دارا است. همچنین می‌ تواند در خصوص بازار فروش و قیمت پسته کله قوچی صادراتی راهنمایی و اطلاعات مفیدی در اختیار تجار قرار دهد.

 

کارشناسان فروش مجموعه درصدد ارتباط بهتر با تولیدکنندگان برتر پسته ایرانی و افزایش سهم صادرات پسته کله قوچی در بازارهای خارجی می‌ باشند.

مرکز فروش و صادرات بادام ایرانی

شرکت زرین

برچسب ها:
رضا الهی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

شماره تماس: 09120774128

پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

اینستاگرام: zarinbadam@

توییتر: zarrinmaghz @

فیسبوک: zarrinmaghz@

لینکدین: zarin-zarinmaghz-2294a21bb@

مجموعه زرین مغز شما را به خرید بهترین محصولات خشکبار دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: Content is protected !!